SIA „Nika-Balt” -- mūsu kompānijas dibinātaji ir radioamatieri-professionāli.

No 1993 gada mēs apkalpojam tālbraucejus, transporta kompanijas, taksistus, apsardzi, jahtcmenus, radioamatierus un citus rāciju lietotājus. Garantējam profesionalo pieeju, garantiju uz aprikojumu līdz 5 gadiem, pēc garantijas remonts, izstradājam sistēmas sakaru risinājumus.

Tiešu radiosakaru līdzekļi tiek izmantoti ne tikai kā iespēja parunāt, bet kā iespēja paaugstināt transportlīdzekļa drošības līmeni, saņemt reālu informāciju par situāciju uz ceļa un, kā sekas, izvēlēties mazāk sarežģītu un, kā parasti, izdevīgāko braukšanas maršrutu.

Tā ir teicama papildus iespēja saņemt informāciju par automobiļa tekošo tehnisko stāvokli, piemēram, par neieslēgtu tuvo gaismu vai neaizslēgtu virsbūvi vai nolaistu riteni. Protams, ļoti svarīgi pie maršruta izvēles būt tiltu noslogotības stāvokļa un lielu transporta sablīvējumu vietu kursā, kas palīdzēs ietaupīt laiku un naudu.

Piebiedrojieties milzīgai tālsakaru līdzekļu lietotāju armijai un novērtējiet visas priekšrocības pats!

Šodien mēs gribētu pievērst Jūsu uzmanību jaunajam pakalpojumam – atjaunotajam interneta veikalam www.telesputnik.lv, kurš ir radīts klientu servisa kvalitātes un efektivitātes uzlabošanai un, kas ir ne mazāk svarīgs, ir vērsts uz mūsu klientu izdevumu samazināšanu.

Veikala TELESPUTNIK priekšrocības

• Liels sortiments;
• Aktuālais piedāvājums (īpašās akcijas);
• Jūsu izdevumu, kuri ir saistīti ar braukšanu uz veikalu, automašīnas stāvvietas meklēšanu utt., samazinājums.
• Iespēja lejupielādēt preces ekspluatācijas instrukciju uzreiz no mājas lapas.
• Mūsu konsultanti vienmēr ir gatavi sniegt Jums papildus informāciju par Jūs interesējošo preci un palīdzēt izvēlēties vajadzīgo.
• Iespēja pasūtīt preci jebkurā Jums ērtajā laikā - 24 stundas diennaktī;
• Trīs apmaksas veidi, ieskaitot iespēju apmaksāt preci uzreiz mājas lapā (ar kredītkarti vai caur internetbanku);
• Īsākie piegādes termiņi (1 - 2 dienas), neatkarīgi no Jūsu atrašanas vietas.


Mūsu kompānija visu laiku pilnveido savu servisu un plāno pastāvīgi ieviest savā darbībā jaunākās tehnoloģijas, lai varētu piedāvāt viskvalitatīvākos pakalpojumus, vienlaikus taupot mūsu klientu līdzekļus un nodrošinot labvēlīgus nosacījumus sadarbībai.